SZARBEL. NA TROPIE NIEZWYKŁEJ HISTORII – mamy dla Was wejściówki

SZARBEL. NA TROPIE NIEZWYKŁEJ HISTORII – mamy dla Was wejściówki

– To było dokładnie 4 maja 2014 roku. Pamiętam dobrze tamtą chwilę. W jednym momencie poczułem, jak Duch Święty przenika miejsce, w którym się znajdowałem – tak o swoim silnym, trudnym do opisania doświadczeniu wewnętrznego poruszenia mówi dr hab. Aleksander Bańka.

Wydawnictwo RTCK po raz kolejny zaprosiło do Nowego Sącza osobę, u której zrozumienie życiowego powołania zapoczątkowało przełom w historii życia. Już w najbliższy piątek (8.03.) kolejna konferencja, tym razem “SZARBEL. NA TROPIE NIEZWYKŁEJ HISTORII.”.

Jeżeli chcesz posłuchać historii o młodym człowieku, który chciał kiedyś być wielki i wielkiego duchowego mocarza, który zawsze pragnął być mały, poznać dzieje i duchowości niezwykłego mnicha, którego pokorą posługuje się Bóg, zmieniając świat, dowiedz się, dlaczego św. Szarbel powinien być patronem charyzmatyków i dlaczego może być także patronem Twojego życia to jest to spotkanie dla Ciebie.

Prowadzący konferencję Aleksander Bańka jest dr hab. filozofii i politologiem. Adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej. Od wielu lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Od czterech lat prowadzi intensywne badania życia i duchowości św. Szarbela (odbył dwie wyprawy do Libanu, prowadzi tam rekolekcje). Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Współpracownik Radia eM i Gościa Niedzielnego. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Prywatnie mąż i ojciec.

Szczegóły i zapisy na konferencję tutaj: https://www.rtck.pl/sklep/konferencje/szarbel-na-tropie-niezwyklej-historii/

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które pod postem do tego artykułu na Facebooku napiszą dziś do godz. 16: ŚW. SZARBEL.

Źródło: RTCK

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama