Syn byłego reprezentanta Polski kolejnym wzmocnieniem Sandecji

Na dwa dni przed pierwszym meczem w Ekstraklasie Sandecja Nowy Sącz dokonała siódmego transferu. Szeregi podopiecznych Radosława Mroczkowskiego wzmocnił 19-letni Bartosz Gęsior.

dts

Młody pomocnik jest wychowankiem Ruchu Chorzów i jak dotąd grał tylko dla swojego macierzystego klubu. Nie zdołał jeszcze zadebiutować w ekstraklasie grając głównie w drugiej drużynie chorzowskiego Ruchu. Nowy nabytek Sandecji jest synem Dariusza Gęsiora, srebrnego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku , reprezentanta Polski w latach 1992-1999.

Bartosz Gęsior podpisał z Sandecją dwuletni kontrakt. Jest siódmym wzmocnieniem beniaminka ekstraklasy przed nadchodzącym sezonem.

Wcześniej sądeczanie pozyskali: Patrick Mraz (obrońca, 30 lat, Piast Gliwice), Tomasz Brzyski (34 lata, obrońca, Cracovia Kraków), Plamen Krachunov (28 lat, obrońca, cypryjski Etchnikos Achna), Jonatan Straus (23 lata, obrońca, Jagiellonia Białystok), Marcin Cetnarski (pomocnik, 29 lat, Cracovia Kraków), Aleksandyr Kolev (napastnik, 24 lata, Stal Mielec).

 

fot.niebiescy.pl

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.