Karol Trojan boso obiegnie Nowy Sącz. Na ratunek Anecie Hejmej

To będzie pierwszy taki bieg. Bosonogi biegacz Karol Trojan obiegnie dookoła Nowy Sącz, wokół granic administracyjnych miasta. 55-kilometrowy dystans pokona BOSO. Start już jutro (sobota, 15 lipca) o godz. 10. z nowosądeckiego Rynku. Bieg ma charakter charytatywny - jest dedykowany Anecie Hejmej

Renault2

Postanowiłem, że będzie to bieg charytatywny, podczas którego pragnę zebrać pieniądze na operację ratującą życie mojej koleżanki Anety Hejmej, młodej matki i żony - mówi Karol Trojan.

- Trasę biegu wyznaczono Wólkami, później do granicy ze Starym Sączem, z nawrotką na moście, a następnie przez Biegonice, Małą Porębę, Zawadę i Jamnicę. Później zbiegam na ul. Lwowską w okolicach Miasteczka Galicyjskiego. Następnie Chruślice, ul. Barska i Wielopole do tablicy informującej o wjeździe do Nowego Sącza. Nawrotka i obiegam całą Helenę od strony stawów, od strony Podegrodzia i przez most heleński wracam do rynku - wylicza Karol Trojan.

Po przebiegnięciu ok. 55 kilometrów, ok. godz. 16., zakończę zmagania honorowym obiegnięciem Rynku, na którym zlokalizowana będzie meta biegu - dodaje Karol.

Ultramaratończyka przywita najprawdopodobniej jeden z zespołów uczestniczących w Jarmarku Św. Małgorzaty, grających muzykę dawną.

- Miło mi będzie i mojemu bratu Irkowi, który podczas biegu wspomoże mnie (również ze względów bezpieczeństwa) na rowerze, jeżeli spotkamy się z Wami na trasie biegu. Już teraz dziękujemy za czynne kibicowanie - podkreśla Karol Trojan.

Zbiórka na rzecz nowosądeczanki będzie prowadzona także podczas Jarmarku Św. Małgorzaty na Placu Kolegiackim oraz Rynku, w godz. od 15:00 do 18:00.

KAROL PROWADZI W DTS24 BLOG BIEGOWY.

ZAJRZYJ! POBIEGAJ Z NIM!

 

Oto trasa, jaką pobiegnie Karol: 

I etap:  

II etap:

III etap: 

IV etap: 

Fot. UM NS, z arch. Karola Trojana. 

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.