Sylwia Rams nominowana w Rankingu GLG. Zagłosuj!

Sylwia Rams nominowana w Rankingu GLG. Zagłosuj!

Sylwia Rams – urodziła się w Nowym Sączu. W latach 2015–2020 studiowała malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Zajmuje się malarstwem figuratywnym, pracuje w technice olejnej. Skupia się na portretowaniu stanów wewnętrznych kobiet, odwołując się do kwestii duchowych, emocjonalnych i społecznych.

Wystawy w roku 2022: indywidualna – „Zamknij oczy i wyobraź sobie”, Rzeszowski Dom Sztuki; zbiorowe: „Ogólnopolskie Biennale Sztuki 47. Salon Zimowy”, MCSW Elektrownia, Radom, „Portrety dzieci Syberyjskich”, Tsuruga Museum, Japonia, „Via Carpatia”, Międzynarodowe I Biennale Sztuki, Imo Galeria, Stary Sącz. Znaczącymi osiągnięciami w roku 2022 były: prezentacja jej pracy na 19. Warszawskich Targach Sztuki, zakwalifikowanie się do półfinału Strabag Artward International 2022 (Wiedeń) oraz udział w tworzeniu muralu „Travel biuro” w Whitechapel Gallery (Londyn).

Oddaj swój głos!

V edycja Rankingu im. Danuty Szaflarskiej Genialni Lokalni Globalni - GŁOSOWANIE Publiczności. Dziennie można oddać jeden głos. Aby zagłosować należy oznaczyć nominowanego (kropka po lewej stronie zdjęcia), a następnie poniżej listy kliknąć ,,nie jestem robotem”, a potem – ZAGŁOSUJ. Głosowanie trwa od 16 lutego (godz. 00:01) do 5 marca (godz. 23:59).

Share on twitter
Share on facebook