Co za występ! Martyna Koszkul z Piwnicznej oczarowała wokalem w The Voice Kids

Co za występ! Martyna Koszkul z Piwnicznej oczarowała wokalem w The Voice Kids

Martyna Koszkul, Piwniczna, Łomnica, The Voice Kids, wokal, piosenkarka

Martyna Koszkul z Piwnicznej-Zdroju wyszła na scenę The Voice Kids, aby spełnić swoje marzenie. Dokonała tego w wielkim stylu. Zaśpiewała piosenkę Bryana Adamsa – „Please Forgive Me” i niebanalnym wokalem przekonała jurorów, aby odwrócili fotele. W emitowanym przed chwilą (na antenie TVP 2) odcinku (godz. 21:05), pokazała całej Polsce swoje możliwości. Po pięknym wykonaniu uzyskała promocję do dalszego etapu programu.

Przypomnijmy. Martyna Koszkul jest urodzoną wokalistką. Jej talent uwidacznia się coraz bardziej z każdym kolejnym rokiem, o czym świadczy jakość głosu oraz zdobywane nagrody – choćby w konkursach lokalnych. Zapowiedź jej dzisiejszego występu publikowaliśmy na łamach naszego portalu – TUTAJ. Dziś mieliśmy też okazję porozmawiać z mamą Martyny – Sylwią Koszkul.

– Od zawsze chciała spełnić swoje marzenie. Odkąd oglądała program, chciała stanąć na tej scenie, przed fotelami jurorów. W przygotowaniach do występu w The Voice Kids pomagała jej Ewa Novel, Agata Kuliś a także Monika Dubel. Córka od niedawna uczęszcza z resztą na zajęcia w Studio Wokalnym i Rehabilitacji Głosu Moniki Dubel w Krynicy-Zdroju. Ćwiczy również w domu. Na co dzień uczęszcza do ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Piwnicznej – mówi w rozmowie z naszą redakcją Sylwia Koszkul, mama młodej wokalistki.

Podczas dzisiejszych „przesłuchań w ciemno” wywołała spore emocje u jurorów. Trenerskie fotele zajęli ponownie: CLEO, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Panowie z Afromental odwrócili swój fotel praktycznie po pięciu sekundach. Chwilę potem uczynił to Dawid Kwiatkowski. Po zakończeniu występu nadszedł czas pierwszych ocen.

– Cudownie. Odwróciliśmy się po kilku sekundach. Przyciągnęłaś nas swoją sztuką. Zrobiłaś to z taką kontrolą jak trzeba. Czasami trzymasz takie dźwięki jak Rihanna. Czasami jak Whitney Houston – powiedział Tomson. Martyna Koszkul stanęła przed wyborem osoby, która poprowadzi ją przez dalszą części programu. Po chwili zastanowienia wskazała na Dawida Kwiatkowskiego i to pod jego wodzą będzie kontynuować swoją przygodę w The Voice Kids.

DTS24. Czytaj też inne najnowsze wiadomości. POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ PORTALU

 

 

 

Fot: SK / DK / TheVoiceKids

Share on twitter
Share on facebook