Sylwetka SPORTOWCA: Klaudia Zwolińska i Grzegorz Hedwig [GŁOSOWANIE]

Sylwetka SPORTOWCA: Klaudia Zwolińska i Grzegorz Hedwig [GŁOSOWANIE]

Tej dwójki nie trzeba nikomu przedstawiać. Utytułowani kajakarze górscy: Klaudia Zwolińska i Grzegorz Hedwig powalczą o zwycięstwo w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca roku 2021. Oboje są zawodnikami klubu Start Nowy Sącz. W minionym roku, reprezentowali nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Japonii.

Dla Klaudii Zwolińskiej, rok 2021 – obfitował w wiele sukcesów sportowych. Była czwarta na mistrzostwach Europy, by chwilę później zdobyć złoto Pucharu Świata. Na Igrzyska Olimpijskie w Tokio wywalczyła wysokie 5. miejsce. W międzyczasie sięgnęła po złoto Mistrzostw Europy (U-23). Natomiast w finale Mistrzostwach Świata w Bratysławie, uplasowała się na siódmej pozycji.

Jeżeli chcesz, żeby najpopularniejszym sportowcem Sądecczyzny została właśnie Klaudia Zwolińska to wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.24.

Grzegorz Hedwig, to olimpijczyk, multimedalista, uczestnika Igrzysk Olimpijskich Rio czy wielokrotny mistrza Polski. W 2021 roku zajął 14. miejsce w półfinale slalomu C1 na IO w Tokio.

Jeżeli chcesz, żeby najpopularniejszym sportowcem Sądecczyzny został Grzegorz, to wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.25. 

Aktualne wyniki głosowania można sprawdzać TUTAJ.

Szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021. 

Przypominamy, iż pierwszy etap głosowania w Plebiscycie kończy się 26 stycznia.

CZYTAJ też: USA. Światowa premiera filmu pt. “Ukos światła”

Share on twitter
Share on facebook