Świąteczną Piosenką Animaniak zwabił do Nowego Sącza Mikołaja. Mikołaj chce rozdać dwa powerbanki!

Team Animaniaka obiecał wczoraj naszym Czytelnikom Mikołaja i słowa dotrzymał. Oto Świąteczna Piosenka, którą radośnie witamy grudzień. Teledysk do niej jest pierwszym dowodem, że Mikołaj już po Nowym Sączu krąży. Jest też drugi dowód: otóż nasi przyjaciele z Animaniaka, którzy są pracowitymi pomocnikami świętego Mikołaja, szepnęli nam, że chce on rozdać naszym Czytelnikom w prezencie dwa powerbanki.

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie jednego z nich, trzeba w skupieniu posłuchać piosenki i odpowiedzieć na pytanie:

Ile razy w piosence występuję słowo  „HO!”
Szczęśliwców wyłoni ślepy traf.
Odpowiedzi na pytanie prosimy zamieszczać pod postem informującym o Świątecznej Piosence na profilu Dobrego Tygodnika Sądeckiego na Facebooku. Prosimy o wpisywanie odpowiedzi według kodu: cyfra (ilość słówka „HO!” w piosence) + Twoje, krótkie pozdrowienie dla Animaniakowych pomocników świętego Mikołaja;)
Zabawa trwa do 6 grudnia do godziny 18. Ogłoszenie wyników 7 grudnia a prezenty będzie można odebrać w CH Gołąbkowice, od uroczych pomocniczek Mikołaja, które śpiewająco zwabiły go do Nowego Sącza:

 


Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.