Studia stacjonarne w Nowym Sączu? Postaw na WSB-NLU !

Studia stacjonarne w Nowym Sączu? Postaw na WSB-NLU !

Studia stacjonarne w Nowym Sączu

Myślisz nad dalszą edukacją? Dobrze się składa – dziś na rynku pracy to absolutna podstawa. Warto jednak zdecydować się na takie, które nie zapewnią Ci tylko papierek, ale też dadzą odpowiednią edukację i praktyczne przygotowanie do pracy. Na Sądecczyźnie jest uczelnia, która doskonale spełnia te warunki. Mowa o Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Stawiając na studia stacjonarne, dajesz sobie szansę na znakomitą przyszłość!

4 powody, dla których warto studiować w Nowym Sączu

Zastanawiasz się, dlaczego warto studiować na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University? Powodów jest naprawdę sporo!

1. Doskonała oferta edukacyjna WSB-NLU

WSB-NLU to uczelnia, która stawia na praktyczną edukację i przygotowanie do pracy. Zalet studiowania jest sporo: doskonała kadra dydaktyczna, która nie tylko zna się teoretycznie na tym, co wykłada, ale również ma doświadczenie praktyczne, kompleksowe podejście do nauczania, zajęcia, które mają wyposażyć studentów w umiejętności, dzięki pracom projektowym, analizom przypadków itp. A to tylko część!

 

To, co najbardziej wyróżnia WSB-NLU to świetna oferta edukacyjna. Zamiast wielu kierunków, z których większość nie ma przełożenia na rynku pracy – uczelnia skupia się na tych specjalnościach, które dają szansę na realne zatrudnienie. W przypadku studiów stacjonarnych w Nowym Sączu możesz postawić na takie kierunki jak:

– Zarządzanie,

– Informatyka,

– Psychologia.

W ramach każdego z nich studenci mają do wyboru różne specjalności, które pozwalają im nabyć ekspercką wiedzą oraz doświadczenie, które z pewnością przyda się w pracy. W przypadku studiów stacjonarnych I st., czyli licencjackich, na Zarządzaniu możesz wybrać takie specjalności jak m.in. Analityk biznesowy, Specjalista ds. administracji publicznej, Horeca Manager, Specjalista ds. mediów cyfrowych, czy Specjalista ds. sprzedaży. Na Zarządzaniu II st., czyli studiach magisterskich do wyboru jest m.in. Zarządzanie projektami, Zarządzanie kapitałem ludzkim, Analiza danych, Promocja i techniki sprzedaży czy Współczesna rachunkowość.

Ogromną popularnością cieszą się także jednolite studia magisterskie z Psychologii, w ramach których możesz nauczyć się takich specjalności jak Psychologia kliniczna i osobowości, Psychologia biznesu, Neuropsychologia. Studia informatyczne są prowadzone stacjonarnie w ramach kierunku inżynierskiego. Możesz studiować jedna z takich specjalności jak: Programista Aplikacji Biznesowych, Programista gier komputerowych, Analityk Cyberbezpieczeństwa czy Grafika komputerowa i multimedialna.

2. Niedrogie studia stacjonarne

Jeśli to, co wstrzymuje cię przed studiami stacjonarnymi w Nowym Sączu to kwestie finansowe – nie musisz się ich obawiać. Koszt studiów na uczelni prywatnej wcale nie jest wysoki, to jedynie mit! Często okazuje się, że pozornie darmowe studia państwowe kosztują ostatecznie więcej niż te prywatne. Dlaczego? Bo dla mieszkańców Sądecczyzny studia publiczne wiążą się z koniecznością przeprowadzki, niekiedy życia na własny rachunek, potrzeby zainwestowania w dojazdy czy materiały edukacyjne.

 

Pozostając na studiach w Nowych Sączu, musisz liczyć się tylko z czesnym, które bardzo często wynosi mniej niż wynajem pokoju w Krakowie, Wrocławiu czy Warszawie! Brzmi dobrze, prawda? W takim razie, ile dokładnie kosztują stacjonarne w Nowym Sączu?

– W przypadku Zarządzania, za studia I stopnia zapłacisz 438 zł/msc;

– Studia II stopnia na Zarządzaniu to stacjonarnie koszt 468 zł/msc;

– Inżynierskie studia informatyczne kosztują 438 zł msc;

– Koszt jednolitych studiów magisterskich z Psychologii wynosi 598 zł/msc.

 

3. Kampus, doskonale przygotowany dla studentów

W przypadku studiów prowadzonych formułą online, wygląd i przystosowanie kampusu uczelnianego nie ma znaczenia. Inaczej jednak wygląda to w przypadku studiów stacjonarnych. Studentów kuszą nowoczesne metody kształcenia, a i uczelnie wiedzą, że dziś technologie to absolutna podstawa.

 

Kampus Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu nieustannie się rozwija. Studenci mają do dyspozycji najnowocześniejsze, znakomicie wyposażone sale dydaktyczne, które spełnią ich wszystkie potrzeby. Uczelnia dysponuje salami komputerowymi, przeznaczonymi zarówno dla programistów, jak i grafików. Ma również specjalne pomieszczenia do prowadzenia transmisji, w których znajduje się m.in. green screen. Większość sal czy auli jest wyposażonych w sprzęt najwyższej klasy, projektory, czy stacje multimedialne. Dodatkowo dla studentów stacjonarnych na WSB-NLU dostępna jest sala VR, która pozwala na lepsze poznanie wirtualnej rzeczywistości.

 

A to jeszcze nie wszystko! Ponieważ uczelnia się rozwija – rozwija się także jej kampus. Powstają nowe miejsca dostosowane do potrzeb studentów WSB-NLU. Stąd propozycja chilloutZONE, czyli strefy, w której można odpocząć, zrelaksować się, a nawet pouczyć. Z kolei ProjectZONE to przestrzeń przeznaczona do prowadzenia projektów, nauki i budowania doświadczenia. W planach jest także w pełni nowoczesny akademik, z pokojami także jednoosobowymi.

 

Na terenie WSB-NLU znajduje się także Centrum Rekreacji OLIMP, czyli miejsce idealne dla osób, które pragną zabrać o swoje zdrowie i samopoczucie. Do dyspozycji są siłownie, sale fitness, zajęcia fizyczne prowadzone przez znakomitych trenerów. Aż chce się ruszyć z kanapy!

4. Inicjatywy studenckie

Co powiesz na to, że WSB-NLU to nie tylko miejsce, gdzie będziesz się uczyć, ale też poznawać nowych ludzi, poszerzać zainteresowania, dokształcać się i pomagać innym? Tak, studiując w Nowym Sączu to wszystko jest możliwe! Uczelnia WSB-NLU jest stworzona z myślą o studentach i tworzona przez studentów! Nie tylko samą edukacją się żyje! Dlatego wielu absolwentów, ale też i studentów stacjonarnych codziennie podkreśla, jak ważna jest atmosfera na nowosądeckiej uczelni oraz możliwość spełniania swoich marzeń, pasji i brania udziału w inicjatywach studenckich.

 

W przypadku WSB-NLU studenci czują, że mają realny wpływ na życie swojego społeczeństwa. Liczy się tu nie tylko kształcenie, ale też pomaganie czy wspieranie innych. Mają możliwość poznawać bliżej siebie, kultury innych, a do tego działać charytatywnie. W ramach WSB-NLU studenci biorą udział m.in. w:

– multimedialnym widowisku dla pasjonatów IT, czyli “Potęga Informatyki”,

– biegu charytatywnym “Run 4 a Smile”, który wspiera dzieci znajdujące się pod opieką fundacji Sursum Corda,

– “International Cooking Day”, czyli evencie charytatywnym, podczas którego można poznać smaki i kulturę innych krajów.

Przeczytaj również: WSB-NLU wspiera młodych zawodników UKS “Evan” Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.