WSB-NLU wspiera młodych zawodników UKS “Evan” Nowy Sącz

WSB-NLU wspiera młodych zawodników UKS “Evan” Nowy Sącz

WSB - NLU

Mówi się o tym, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Jeśli dołożymy do tego gorącą chęć spełniania marzeń – nie ma takich szczytów, których nie da się zdobyć, ani przeszkód nie do pokonania. Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University wie o tym doskonale, dlatego podjęła decyzję o partnerskiej współpracy z klubem UKS “Evan” Nowy Sącz.

Razem zapewnimy wsparcie młodym sportowcom!

13 kwietnia 2022 r. to data, która na dobre przejdzie do historii WSB-NLU oraz UKS “Evan” Nowy Sącz. Nawiązanie współpracy iście partnerskiej, której celem jest wspieranie rozwoju młodych i utalentowanych zawodniczek i zawodników z Sądecczyzny, to dla uczelni i klubu ogromny powód do radości. To także krok milowy dla uzdolnionych ludzi, którzy trenują kickboxing oraz boks na poziomie już nie tylko amatorskim, ale wręcz mistrzowskim, a zajęcia odbywają się w Centrum Rekreacji „OLIPM” ! W końcu to z UKS “Evan” wywodzi się aktualna Mistrzyni Polski w kickboxingu.

Razem z partnerskim wsparciem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University, UKS “Evan” będzie walczyć na rzecz rozwoju sportu i aktywnego stylu życia wśród młodzieży nie tylko z Nowego Sącza, ale całej Sądecczyzny. Ta współpraca to wyraz chęci WSB-NLU we wspieraniu lokalnej młodzieży w dążeniu do spełniania ich marzeń.

Na pierwsze efekty partnerskiej współpracy zapewne nie trzeba będzie długo czekać! Mieszkańcom Sądecczyzny, ale też i całej Polski pozostaje czekać na kolejne sukcesy młodych sportowców, którzy dzięki konkretnemu wsparciu będą mogli jedynie odnosić kolejne zwycięstwa. To dobry ruch dla obu partnerów, ale też i całego regionu.

 

Przeczytaj również: W murach Wyższej Szkoły Biznesu rozpoczyna się cyfrowa transformacja Fakro

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.