Strażacy pożegnali tragicznie zmarłego druha OSP Zabrzeż

Strażacy pożegnali tragicznie zmarłego druha OSP Zabrzeż

pogrzeb strażaka OSP Zabrzeż

Jego życie zakończyło się zbyt szybko. Strażacka brać, rodzina i znajomi pożegnali wczoraj (30 lipca) tragicznie zmarłego Zbigniewa Janczurę – druha OSP Zabrzeż.

Msza św. pogrzebowa odbyła się w kościele parafialnym w Zabrzeży. Następnie ciało zmarłego spoczęło na cmentarzu w Łącku.

,,Dziękujemy wszystkim strażakom z terenu gminy, którzy wsparli nas w tej przykrej uroczystości. Dziękujemy za przybycie władzom ZG OSP RP w Łącku, przedstawicielom KM PSP w Nowym Sączu oraz Pocztom Sztandarowym. Myślimy, że dh Zbyszek był dumny. Niech spoczywa w pokoju!” – napisali strażacy z OSP Zabrzeż.

Jak pisaliśmy TUTAJ, 66-latek zginął w wypadku podczas prac polowych. Do zdarzenia doszło 25 lipca. Wtedy to mężczyzna wpadł pod koła kombajnu zbierającego zboże na jego polu. Kiedy pomoc dotarła, poszkodowany był przytomny. Po chwili jednak stracił przytomność i przestał oddychać. Jego życia nie udało się uratować mimo długotrwałej reanimacji oraz interwencji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia (więcej TUTAJ).

fot. OSP Zabrzeż

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.