Zabrzeż. W tragicznym wypadku zginął długoletni strażak OSP

Zabrzeż. W tragicznym wypadku zginął długoletni strażak OSP

Zabrzeż, strażak

,,Z głębokim smutkiem i żalem powiadamiamy, iż w wyniku tragicznego wypadku odszedł z naszych szeregów na Wieczną Służbę, nasz kolega, długoletni członek OSP Zabrzeż, dh Zbigniew Janczura. Cześć Jego Pamięci” – napisali członkowie OSP Zabrzeż. To właśnie strażak poniósł śmierć podczas dzisiejszego tragicznego wypadku podczas prac polowych.

Jak pisaliśmy TUTAJ, o godzinie 10:53 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zabrzeż. Kombajn przejechał 66-letniego mężczyznę. Kiedy pomoc dotarła, poszkodowany był przytomny. Po chwili jednak stracił przytomność i przestał oddychać. Mimo długotrwałej akcji reanimacyjnej, jego życia nie udało się uratować. Na miejscu był także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku śledztwa.

,,Osobą która w wyniku tego zdarzenia poniosła śmierć był druh z OSP Zabrzeż. Długoletni i zasłużony strażak Zbigniew Janczura. Rodzinie zmarłego tragicznie, jak i wszystkim strażakom z OSP Zabrzeż składamy kondolencje oraz szczere wyrazy współczucia” – przekazali strażacy z OSP Czerniec w mediach społecznościowych.

fot. OSP Zabrzeż, OSP Czerniec, OSP Łącko

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.