Stary Sącz: trwa Jarmark Rzemiosła. Dziś drugi dzień pełen atrakcji!

Muzyka ludowa, pyszne jedzenie i niezwykłe dzieła rąk ludzkich - w ten sposób większość z nas wyobraża sobie typowy jarmark. Stary Sącz sprawił niespodziankę, bo tradycyjny jarmark został tutaj wzbogacony o elementy nowoczesne. Były więc portrety postaci z filmów Avengers, koło fortuny i... spódnice mocy. Historia przeplatała się ze współczesnością i z fantazją, a wszystko to wśród zapachu pysznych wypieków oraz przy muzyce, przy której każdy miał ochotę tańczyć.  

Renault2

Czegóż tam nie było! Od wiklinowych koszyków po pluszowe misie i miecze rycerskie. A tuż obok pyszności, koło których nie lada sztuką jest przejść obok i nie spróbować: tradycyjne i wymyślne chlebki, wyśmienite lody, podawane na ciepło placki "prołzioki"w trzech odsłonach: z masłem i czosnkiem, z samym masłem i ze smalcem... Jarmark okazał się też idealnym miejscem dla fanów ręcznych robótek.

W dalszym ciągu jest szansa aby doświadczyć tego wszystkiego osobiście.

Rynek w Starym Sączu ze wszystkimi atrakcjami jarmarku czeka na Was także w niedzielę!

Program poniżej.

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.