Stary i Nowy Sącz – Tęgoborze. I Zjazd Absolwentów Sądeckiej Samochodówki

Giorgio Armani stwierdził, że podobnie jak przy ubraniach – nie ma nic bardziej kuszącego niż dobranie samochodu do osobowości człowieka. Jeśli samochody, które pojawiły się dziś na starosądeckim rynku, na parkingu sądeckiej “Samochodówki” i przed Hotelem Litwiński w Tęgoborzy odzwierciedlają osobowość ich właścicieli, to znaczy, że Zespół Szkół Samochodowych ma bardzo charakternych absolwentów…

Dziś pierwszy w historii szkoły zjazd byłych uczniów “Samochodówki”. Spotkanie rozpoczęło się w południe na starosądeckim rynku skąd pasjonaci motoryzacji wyruszyli nad Jezioro Rożnowskie, gdzie odbywa się najciekawsza część imprezy: prezentacja pojazdów, poczęstunek oraz konkursy i ciekawe doświadczenia (między innymi w symulatorze dachowania). Gościem specjalnym zjazdu będzie Jerzy Trela , aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, profesor i rektor PWST w Krakowie, który wraz z aktorami Teatru Nowego  zaprezentuje teksty księdza Józefa Tischnera.

W ramach I Zjazdu Absolwentów Sądeckiej Samochodówki Youngtimer Nowy Sącz zorganizował “Zlot Klasyków”.
Szczególnie zależy nam na Fiatach 125, gdyż ten model jest w herbie szkoły. Za najbardziej unikatowy pojazd marki Fiat 125 będzie puchar” – obiecują organizatorzy.
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.