Stadła. Zderzenie renault. Wśród poszkodowanych dziecko

Stadła. Zderzenie renault. Wśród poszkodowanych dziecko

W miejscowości Stadła w gminie Podegrodzie zderzyły się dwa samochody osobowe: Renault Megane i Renault Scenic. Do zdarzenia doszło wczoraj (2 maja) tuż po godzinie 13:00. Przez jakiś czas jeden pas jezdni był zablokowany.

Pojazdami podróżowało w sumie osiem osób, w tym dwoje dzieci. Wszyscy wysiedli z aut o własnych siłach i na poboczu oczekiwali na przybycie służb. Dwie osoby – dorosła i dziecko, zostały poszkodowane. Obie otrzymały pierwszą pomoc z rąk strażaków, a następnie trafiły pod opiekę załogi karetki pogotowia ratunkowego i zostały przewiezione do szpitala.

Strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Stadła oraz OSP Podegrodzie zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach, a po zakończeniu przez policję czynności dochodzeniowych przemieścili osobówki na pobocze.

Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Usunięto elementy karoserii z jezdni. Działania strażaków trwały dwie i pół godziny – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Rozpoczynają się prace przy sześciu dworcach Doliny Popradu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.