Jak będzie wyglądał stadion Sandecji, która awansowała do ekstraklasy?

Jak będzie wyglądał stadion Sandecji, która awansowała do ekstraklasy?

Sandecja postarała się w tym roku, aby modernizacja stadionu była koniecznością, a w ratuszu już kilka lat temu uczyniono pierwszy krok w kierunku tej inwestycji… Jak to będzie wyglądało? Z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji otrzymaliśmy dziś taką oto graficzną koncepcję modernizacji stadionu.

Miasto szykuje się do jeszcze jednego zadania związanego z Sandecją, a konkretnie z jej kibicami, którzy apelują o zorganizowanie dla nich parkingu.

Pisaliśmy o tym problemie TUTAJ.

O historycznym awansie sądeckich piłkarzy przeczytasz TUTAJ

Choć prezentowane tutaj grafiki otrzymaliśmy dziś (18 maja 2017 r) o godz. 13. z sądeckiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, kilka godzin później z ratusza przysłano informację następującej treści: „W związku z dzisiejszymi publikacjami w mediach oraz na portalach społecznościowych wizualizacji stadionu Sandecji Nowy Sącz informujemy, że (…) przedstawiane grafiki prezentują starą koncepcję sprzed kilku lat, która była opracowywana według zupełnie innych wytycznych. W chwili obecnej trwają prace koncepcyjne nad przebudową stadionu przy ulicy Kilińskiego, a aktualna propozycja – zgodna z wymogami licencyjnymi Lotto Ekstraklasy – zostanie przedstawiona opinii publicznej do końca czerwca. Krzysztof Witowski Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Nowego Sącza .”

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.