Jak będzie wyglądał stadion Sandecji, która awansowała do ekstraklasy?

Sandecja postarała się w tym roku, aby modernizacja stadionu była koniecznością, a w ratuszu już kilka lat temu uczyniono pierwszy krok w kierunku tej inwestycji... Jak to będzie wyglądało? Z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji otrzymaliśmy dziś taką oto graficzną koncepcję modernizacji stadionu.

Miasto szykuje się do jeszcze jednego zadania związanego z Sandecją, a konkretnie z jej kibicami, którzy apelują o zorganizowanie dla nich parkingu.

Pisaliśmy o tym problemie TUTAJ.

O historycznym awansie sądeckich piłkarzy przeczytasz TUTAJ

Choć prezentowane tutaj grafiki otrzymaliśmy dziś (18 maja 2017 r) o godz. 13. z sądeckiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, kilka godzin później z ratusza przysłano informację następującej treści: "W związku z dzisiejszymi publikacjami w mediach oraz na portalach społecznościowych wizualizacji stadionu Sandecji Nowy Sącz informujemy, że (...) przedstawiane grafiki prezentują starą koncepcję sprzed kilku lat, która była opracowywana według zupełnie innych wytycznych. W chwili obecnej trwają prace koncepcyjne nad przebudową stadionu przy ulicy Kilińskiego, a aktualna propozycja - zgodna z wymogami licencyjnymi Lotto Ekstraklasy - zostanie przedstawiona opinii publicznej do końca czerwca. Krzysztof Witowski Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Nowego Sącza ."

 

WIŚNIAMAŁALIP

2 comments

  1. Maciej 18 Maj, 2017 at 14:24 Odpowiedz

    Skąd się wzięła ta wizualizacja, to ktoś zaprojektował, ktoś to wybrał? To wygląda ładnie? Zadaszenie trybun jak stragany na bazarze. Porażka.

Wypowiedz się w tej sprawie