Rugby: Biało – czarni odrobili pracę domową

Rugby: Biało – czarni odrobili pracę domową

Rugbyści Biało-Czarnych celująco odrobili pracę domową zadaną w Rudzie Śląskiej gdzie w zeszłym tygodniu przegrali z miejscowymi Gryfami.
Zespół z Nowego Sącza mimo złej aury i padającego deszczu pokonał przed własną publicznością Rugby Club Częstochowa 50:14. Od pierwszego gwizdka to Biało-Czarni narzucali swoje tempo gry, a głód wygranej było widać z każdą kolejną akcją.
– Doświadczenie zdobyte w 1 lidze dawało skuteczną przewagę sądeckim rugbystom. Widoczna była również przewaga w młynach dyktowanych, dzięki czemu, mimo bardzo śliskiej piłki zawodnicy ataku mogli rozwinąć skrzydła i raz po raz punktować rywali w ten właśnie sposób – mówi Grzegorz Goliński z Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz.
– Było widać znaczną poprawę po ostatnim meczu i każdy zawodnik dal z siebie wszystko. Jestem bardzo zadowolony z całego zespołu i mam nadzieje ze podtrzymamy dobrą passę i w kolejnym meczu również zagramy efektywnie i efektownie – podsumował po meczu grający trener Artur Stawiarski.
Biało-Czarni już dziś zapraszają wszystkich na kolejny mecz, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21.05.2017 o godzinie 12:00 na stadionie MOSiR Zawada a ich rywalem będzie Watacha Rugby Club Zielona Góra.
Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz vs. Rugby Club Częstochowa 50 – 14 pkt. Janik 10, Zając 10, Olszewski 10, Goliński G 5, Żygłowicz 5, Filar 5
 
Fot. Emilia Orlecka
Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama