Krynica Źródłem Kultury: W piątek Lady Pank. Kto chce bilety?

Lady Pank

Rozpoczęła się szósta edycja cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury”. Mocny start zapewnił jej występ zespołu Dżem, ale organizatorzy nie zwalniają tempa. Już jutro (17 stycznia) następny koncert. Na scenie Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju pojawi się kolejna legenda – zespół Lady Pank. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na jutrzejsze wydarzenie, które rozpocznie się o godzinie 19:00.

Aby zdobyć bilet dla siebie i osoby towarzyszącej, znajdź post z informacją o koncercie na naszym profilu na Facebooku i w komentarzu pod nim napisz, kogo zabierzesz na koncert Lady Pank i dlaczego.

Będziemy także wdzięczni za udostępnienie wiadomości o koncercie Twoim znajomym 🙂

Zgłoszenia przyjmujemy tylko dziś (16. stycznia) do godz. 20:00. Później wyłonimy zwycięzców zabawy, wybierając najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Więcej informacjo na temat cyklu Krynica Źródłem Kultury TUTAJ. Już w sobotę na krynickiej scenie pojawi się Roksana Węgiel, a dzień później – Cezary Pazura.


W tym roku mija 35 lat od premiery historycznego albumu Lady Pank, który przeszedł do historii polskiego rocka. Podczas koncertu zespół zaprezentuje zarówno utwory z płyty LP1, jak i pozostałe przeboje, których ma na swoim koncie dziesiątki. Koncertom będzie towarzyszyła oprawa wizualna, nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank rozpoczynał swoją karierę – czyli do lat 80. Z całą pewnością nie zabraknie również muzycznych niespodzianek.

źródło: www.krynicazrodlemkultury.pl 

Bilety do nabycia TUTAJ

Krynica – Zdrój znów stała się stolicą muzyki. Cykl koncertów rozpoczął nieśmiertelny Dżem

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.