Smutne wieści. Pomocnik Sandecji zerwał więzadło krzyżowe!

Wczoraj piłkarze Sandecji Nowy Sącz przegrali w Łodzi z ŁKS 0:2 i nie był to koniec smutnych wieści dla ekipy „Biało-czarnych”.

Przed tą potyczką pomocnik nowosądeckiego pierwszoligowca Bartłomiej Kasprzak nabawił się bowiem poważnej kontuzji zrywając więzadło krzyżowe w kolanie. Taką informację podał na Twitterze Arkadiusz Aleksander, pełnomocnik prezydenta Nowego Sącza ds. sportu, były dyrektor sportowy Sandecji.

Czytaj również: ŁKS ODSKOCZYŁ SANDECJI. PORAŻKA SĄDECZAN W ŁODZI

- Bartek Kasprzak z Sandecji zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i nie zagra już do końca sezonu. Szkoda bo miał bardzo udany sezon – napisał popularny „Aleks”.

W bieżącej kampanii Kasprzak był pewnym punktem ekipy z miasta nad Dunajcem. W zespole trenera Tomasza Kafarskiego rozegrał 23 mecze ligowe, wszystkie w wyjściowej jedenastce. 26-latek dorzucił do tego dorobku również jeden występ w Pucharze Polski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

FORD TRANS

1 comment

  1. Urząd Miasta 20 kwietnia, 2019 at 18:27 Odpowiedz

    Pan Aleksander nie jest pełnomocnikiem Prezydent Nowego Sącza ds. sportu, nie ma nawet takiej funkcji w obecnej strukturze urzędu miasta.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.