Słowa pod choinkę

Niech nikt w Twoim domu w te święta nie będzie tak zmęczony, aby czekać z utęsknieniem na święty spokój po świętach. Niech okna bez jednej smugi, błyszczące podłogi i obficie zastawiony wigilijny stół nie będą ważniejsze niż bliskość bliskich.

Niech się dzieje wola Nieba – ta najważniejsza ze wszystkich – „byście się wzajemnie miłowali”, nawet wtedy, kiedy jesteście różni jak ogień i woda, nawet wtedy, kiedy się na siebie gniewacie. Niech pod choinką każdy znajdzie miły upominek, a wokół choinki – uważność, świadomość tego, co dzieje się tu i teraz, umiejętność doświadczania wszystkimi zmysłami momentów, z których składa się życie, pełnego przeżywania radości, zachwytów, ale też złości, nudy i frustracji. Bo przecież wszystkich emocji trzeba umieć doświadczać. Nie tylko tych, które są przyjemne.
Niech w Nowym Roku jak najczęściej do Ciebie i Twoich bliskich dociera jakaś dobra nowina. Niech nasz i Twój „Dobry Tygodnik Sądecki” będzie pełen wiadomości dla Ciebie ważnych, potrzebnych, inspirujących. W minionym tygodniu najczęściej czytanymi tekstami w dts24 były te dotyczące lasu choinek na sądeckim rynku. Stroiły je dzieci, targał je halny wiatr, ratowali je dorośli. Oby większych problemów nie było ani w święta, ani w 2020 roku.
Niech się dzieją dobre rzeczy!

Prezentów czas…

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.