Singiel Justyny nagrany! Dziś koncert, jutro premiera teledysku

Udało się! Justyna Jędrusik nagrała debiutancki singiel. Internetowa zbiórka na spełnienie marzenia przerosła oczekiwania sądeczanki. Już jutro premiera teledysku w serwisie YouTube, a dziś przedpremierowy koncert w Nowym Sączu.

wsb3

- Czasami im bardziej czegoś pragniemy, tym bardziej nas to ogranicza w dążeniu do celu. Marzenie zaczyna być naszym problemem, a nie radością życia. Plątamy się w ambicjach, które nas powstrzymują. Przejmujemy się każdym przedsięwzięciem, a przecież już sama droga do celu może być przyjemna i lekka - zapewnia wokalistka.

Jej singiel ma zachęcić do spojrzenia na problemy z dystansem. Artystka przekonuje, że zawsze mamy wybór i możemy znaleźć przestrzeń, w której będzie się nam dobrze żyło. - Sama organizacja nagrań i teledysku wiele mnie nauczyła - nie skupiania się na problemie, a na szukaniu kreatywnych rozwiązań. Ciągle łapię się na zamartwianiu, ale zdecydowanie jest go mniej i mogę powiedzieć, że od napisania tej piosenki zaczęła się moja transformacja z pesymistki w optymistkę.

Justyna swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w Nowym Sączu. Od tamtej pory jej życie nieustannie kręci się wokół śpiewu. Sądeczanka bierze udział w licznych warsztatach muzycznych, gdzie szkoli swój wokal pod okiem najznakomitszych specjalistów z polski i z całego świata. Przez jakiś czas koncertowała w Stanach Zjednoczonych, a obecnie jest nauczycielem emisji głosu w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Jej ogromnym marzeniem było, aby świat usłyszał o piosence, którą napisała jeszcze na studiach. Aby było to możliwe, potrzebny był profesjonalny, kosztowny teledysk. Justyna jednak nie zrażała się i zorganizowała zbiórkę na nagranie, publikując muzyczną prośbę o ,,dwa grosze" na marzenia, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Jak zdradza teraz wokalistka, zbiórka okazała się sukcesem. Na teledysk i wszystkie koszta związane z nagraniem sądeczanka potrzebowała 8 000 złotych. Tymczasem zabrano aż 8 900 zł, dzięki czemu Justyna będzie mogła spełniać kolejne marzenia.

Już jutro premiera jej debiutanckiego singla w serwisie YouTube. Dziś (26 września) natomiast wokalistkę można usłyszeć na żywo w Nowym Sączu. Koncert w jej wykonaniu rozpocznie się o 17:30 w Małej Galerii na Plantach.

fot. archiwum Justyny Jędrusik

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.