Trwa Festiwal Nowosądeckich Organizacji Pozarządowych

Od dziś do niedzieli trwa Festiwal Organizacji Pozarządowych działających w Nowym Sączu. W programie jest X Forum NGO-sów, debaty i warsztaty poświęcone organizacji wolontariatu, a na nowosądeckim rynku odbędzie się piknik połączony z prezentacją fundacji i stowarzyszeń, warsztatami malarskimi, pokazami sportowymi i tanecznymi, degustacjami oraz kącikiem... zwierząt egzotycznych. Przygotowano również animacje dla najmłodszych oraz koncerty lokalnych artystów. 

-Do udziału w festiwalu zgłosiło się aż dwadzieścia pięć organizacji. Mam nadzieję, że to wydarzenie będzie okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale także promocji tych organizacji wśród mieszkańców. Głównym celem festiwalu jest bowiem zaprzyjaźnianie się mieszkańców z tymi organizacjami - mówiła Magdalena Furmanek – Kopiec, organizator wydarzenia.

Przez cztery dni  festiwalowe wydarzenia odbywać się będą na rynku, w ratuszu oraz w Galerii Trzy Korony. Ze szczegółowym programem można zapoznać się na plakacie poniżej

-Spektrum działalności prezentowanych przez te organizacje jest tak szeroki, że każdy mieszkaniec miasta znajdzie coś dla siebie - dodała wiceprezydent Magdalena Majka.

 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.