„Siemano Nowy Sącz”. Polscy stand-uperzy przyjeżdżają na Sądecczyznę: Rejent, Dolniak, Kubicka i inni

„Siemano Nowy Sącz”. Polscy stand-uperzy przyjeżdżają na Sądecczyznę: Rejent, Dolniak, Kubicka i inni

Sebastian Rejent, Nowy Sącz, stand-up

Czołówka polskiego stand-upu już dziś wita się z mieszkańcami Sądecczyzny. W najbliższym czasie do Nowego Sącza przyjeżdżają między innymi: Sebastian Rejent, Kacper Dolniak, Magda Kubicka czy Marcin Zbigniew Wojciech.

Jako pierwszy zaprezentuje się Sebastian Rejent ze swoim nowym programem. Jego występ zaplanowano na 18 stycznia 2023 roku w Panoramie. Na portalu umożliwiającym zakup wejściówek uczestnicy, którzy mieli okazję w ostatnich dniach wziąć udział w stand-upie Sebastiana Rejenta nie szczędzą ciepłych słów. – Jeżeli ktoś się zastanawia czy iść? Warto. Bawiłem się świetnie. Występ dla osób z dystansem do siebie i świata. Polecam serdecznie – twierdzi Kamil.

Dwa dni później (20 stycznia) w Auli Wyższej Szkoły Biznesu zaprezentuje się Marcin Zbigniew Wojciech. On również zaprezentuje swój nowy program pod nazwą „Sztos”. Z kolei w lutym Nowy Sącz odwiedzą kolejno: Magda Kubicka i Grzegorz Dolniak. Obydwoje wystąpią na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury (al. Wolności 23). Magda Kubicka z programem „Patrz przez palce” zaprezentuje się 8 lutego o godz. 20:00, natomiast Grzegorz Dolniak i jego „Lifehack” rozpocznie swój występ 28 lutego – również o godz. 20:00. Warto przypomnieć, że Dolniak ma sądeckie korzenie. – Z Biegonic jest mój dziadek i tam spędzałem wszystkie wakacje – mówił jeszcze we wrześniu przy okazji Sądeckiej Jesieni Kulturalnej.

Czytaj także: To nie koniec sprawy śmierci Angeliki. Karol F. nie zgadza się z wyrokiem sądu i chce jego kasacji

Fot: SebastianRejent / GrzegorzDolniak / MagdaKubicka / MarcinZbigniewWojciech / Facebook

Share on twitter
Share on facebook