Siedlce. BMW w rowie, z auta wypadł silnik

Siedlce. BMW w rowie, z auta wypadł silnik

Siedlce - samochód wypadł z drogi

Kierowca BMW E90, jadący przez Siedlce (gm. Korzenna), stracił panowanie nad autem. Samochód zatrzymał się w rowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek (22 sierpnia) około godziny 22:00. BMW wpadło do przydrożnego rowu tuż po tym, jak uderzyło w krawężnik. Autem podróżował sam kierujący, który był w stanie opuścić pojazd o własnych siłach.

Na miejsce zdarzenia najechała karetka transportowa, której ratownicy udzieli pomocy osobie poszkodowanej oraz zabrali ją do szpitala – informują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Siedlce. Strażacy odłączyli akumulator w uszkodzonym samochodzie, kierowali wahadłowo ruchem i oświetlali teren.

Druhowie z siedleckiej jednostki pozostali na miejscu na czas czynności dochodzeniowych, prowadzonych przez policjantów. Zniszczone BMW przekazano osobie z rodziny kierującego, która przybyła na miejsce zdarzenia. Pojazd zabrali pracownicy pomocy drogowej.

fot. KM PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Groźne znalezisko w Gołkowicach Dolnych. Interweniowali saperzy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.