Screamo Trickz znów zachwycili! Pomóż im dostać się do finału Mam Talent

Screamo Trickz znów zachwycili! Pomóż im dostać się do finału Mam Talent

Przed momentem mieliśmy okazję zobaczyć występ sądeckiej grupy Screamo Trickz w programie Mam Talent. Pięciu sportowców z Nowego Sącza i okolic, Warszawy oraz Katowic znów zachwyciło swoimi akrobatycznymi zdolnościami. Odcinek emitowany jest na żywo, a dwoje jego zwycięzców trafi do finału telewizyjnego show. Wszystko w rękach widzów. Członkowie Screamo Trickz liczą na Twój głos.

Andrzej, Kamil, Dawid, Rafał i Tomasz to specjaliści od trickingu, czyli widowiskowego sportu, łączącego w sobie elementy sztuk walki, akrobatyki i breakdance. Screamo Trickz ma na swoim koncie kilkukrotne Mistrzostwo Polski, a także wiele innych nagród, zdobytych zarówno na polskich, jaki i międzynarodowych zawodach, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Jak zdradził przed kamerami Andrzej Stec, członek grupy, pierwszą salą treningową Screamo Trickz była stodoła jego dziadka. Ilustracją do tych słów były kadry kręcone na tle sądeckich krajobrazów.

Następnie sportowcy wystąpili na scenie programu Mam Talent w strojach superbohaterów. Znów zrobili ogromne wrażenie na jury.

– Brakowało tylko granatów, wybuchów. Jesteście niesamowici. To jest absolutnie kosmicznie trudne, a dajecie redę – mówiła Małgorzata Foremniak.

Jak dodał Agustin Egurrola – Od pierwszego do ostatniego uderzenia muzyki coś się działo. Nie pozwoliliście odpocząć, cały czas zaskakiwaliście, ale najbardziej podobała mi się lekkość, z jaką wykonywaliście te trudne figury.

Agnieszka Chylińska stwierdziła, że najlepszym komentarzem do trickingowego występu są po prostu brawa.

To koniec przygody grupy Screamo Trickz w Mam Talent

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama