Mam Talent: sądecka grupa Screamo Trickz usłyszała trzy razy ,,tak”

Mam Talent: sądecka grupa Screamo Trickz usłyszała trzy razy ,,tak”

Andrzej, Kamil, Dawid, Rafał i Tomasz stanęli dziś przed jury programu Mam Talent telewizji TVN. Umiejętności sądeczan zrobiły ogromne wrażenie i jako grupa Screamo Trickz usłyszeli trzy razy ,,tak”, tym samym dostając przepustkę do kolejnego etapu show.

Sportowcy poznali się przez internet. Połączyła ich pasja i chęć do działania. Grupę Screamo-Trickz założyli w 2011 roku. Ich specjalność to tricking.

– Jest to sport łączący w sobie elementy sztuk walki, akrobatyki i breakdance, czyli widowiskowe kopnięcia, salta i obroty. W odróżnieniu od wielu innych dyscyplin sportowych tricking nie ma formalnych zasad, przepisów i reguł. Cała sztuka polega na tym, by stworzyć estetyczne i kreatywne połączenie tych elementów, wyrabiając jednocześnie swój własny niepowtarzalny styl – wyjaśniają.

Screamo Trickz ma na swoim koncie kilkukrotne Mistrzostwo Polski w Trickingu, a także wiele innych nagród, zdobytych zarówno na polskich, jaki i międzynarodowych zawodach. Członkowie grupy swoją pasją dzielą się z ludźmi, występując na koncertach, festynach i różnego rodzaju imprezach. Są trenerami akrobatyki, gimnastyki i trickingu.

Dzisiejszy pokaz przy dźwiękach energicznej muzyki na scenie telewizyjnego show zachwycił zarówno jurorów, jak i publiczność. Sądecka grupa otrzymała owacje na stojąco.

Nie było jeszcze takiego występu w Mam Talent – stwierdziła Małgorzata Foremniak. Agustin Egurrola był pod wrażeniem precyzji i dopracowania pokazu. – Widzę i czuję duże obycie sceniczne. Miało to swoją dramaturgię, mocne zakończenie. Widać, że to jest pasja waszego życia – mówił.

Agnieszka Chylińska pochwaliła współpracę wszystkich członków grupy. – Jesteście świetną drużyną. Pokazaliście siłę, męskość i wszystko, co było potrzebne, żeby podkreślić wasze umiejętności. Ogromny zachwyt z naszej strony, który mam nadzieję, potwierdzimy w jednomyślnym głosowaniu.

Sportowcy usłyszeli trzy razy ,,tak” i dostali się do kolejnego etapu programu. Za kulisami zdradzili, że pokazali tylko rąbek swoich umiejętności i następnym razem zaprezentują znacznie więcej. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Występ Screamo Trickz można zobaczyć na stronie internetowej telewizji TVN – TUTAJ.

fot. TVN

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama