To koniec przygody grupy Screamo Trickz w Mam Talent

Grupa Screamo Trickz była o krok od finału programu Mam Talent. Sądeczanie w głosowaniu widzów zdobyli piąte miejsce i tym samym zakończyli swoją przygodę z telewizyjnym show. Ich dzisiejszy występ zrobił jednak ogromne wrażenie na jury.

Renault2

Andrzej, Kamil, Dawid, Rafał i Tomasz ze Screamo Trickz wystąpili na scenie Mam Talent w strojach superbohaterów, o czym pisaliśmy TUTAJ.

- Brakowało tylko granatów, wybuchów. Jesteście niesamowici. To jest absolutnie kosmicznie trudne, a dajecie redę - mówiła Małgorzata Foremniak.

Jak dodał Agustin Egurrola - Od pierwszego do ostatniego uderzenia muzyki coś się działo. Nie pozwoliliście odpocząć, cały czas zaskakiwaliście, ale najbardziej podobała mi się lekkość, z jaką wykonywaliście te trudne figury.

Agnieszka Chylińska stwierdziła, że najlepszym komentarzem do trickingowego występu są po prostu brawa.

Niestety, zachwyt jury nie wystarczył i grupa Screamo Trickz musiała pożegnać się z programem. Zwycięzcami dzisiejszego półfinałowego odcinka okazali się natomiast: akrobata Artur Ciuchta oraz wokalista Jan Szynal.

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.