Sandecja z wielkim sponsorem! Prezes: „Przełomowe momenty”

Sandecja z wielkim sponsorem! Prezes: „Przełomowe momenty”

Jak informuje oficjalny serwis internetowy Sandecji Nowy Sącz firma Fakro nadal będzie sponsorem piłkarskiego zespołu. Umowa z gigantem branży budowlanej została przedłużona o kolejne dwanaście miesięcy.

Sandecja Nowy Sącz jest bardzo ważnym punktem strategicznym w naszych marketingowych planach. Cieszymy się więc, że przez kolejny rok będziemy mogli wspierać najbardziej zasłużony klub piłkarski w regionie. Mamy nadzieję, że nasza dalsza, owocna współpraca sprawi, że „Biało-czarni”, ku uciesze kibiców, będą odnosić wiele sukcesów – powiedział Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu, Członek Zarządu Fakro, cytowany przez Sandecja.pl.

Czytaj również: Będzie nowa piłkarska potęga? W Gorlicach sponsorem prezes firmy z 75 milionami dolarów!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu przedłużenia umowy z firmą Fakro. Wierzymy, że nasza kilkuletnia, oraz dalsza współpraca pozwoli na jeszcze większe możliwości rozwoju obu stron. Co więcej, liczymy na to, że dzięki tej kooperacji kibice naszego Klubu będą świadkami przełomowych momentów w wykonaniu naszych zawodników – podkreśla Tomasz Michałowski, prezes MKS Sandecja S.A.

Fakro działa na rynku od 1991 roku. Jednym z założycieli firmy jest Ryszard Florek.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Reklama