Sandecja wygrywa w trzecim sparingu [ZDJĘCIA]

Do trzech razy sztuka. „Biało-Czarni” wygrali 3-1 z czwartoligowcem Wieczysta Kraków w ramach przygotowań do zbliżającej się rundy wiosennej Fortuna 1 Liga. Mecz został rozegrany dzisiaj, 2 lutego, o godzinie 11., na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli w Krakowie. Gole dla Sandecji strzelili Damir Šovšić, Svetoslav Dikov oraz Damian Chmiel.

Wynik spotkania otworzył już w 7 minucie spotkania, trafieniem z rzutu karnego Damir Šovšić. Dokładnie trzydzieści minut później, po błyskawicznej kontrze i dograniu Łukasza Zjawińskiego, sytuację sam na sam wykorzystał Bułgar – Svetoslav Dikov, podwyższając stan meczu na 2:0. Trzecią bramkę, tuż przed końcem pierwszej połowy, po dośrodkowaniu Rafała Kobrynia, strzelił Damian Chmiel.

Jedyne trafienie dla drużyny przeciwnej zaliczył w 65 minucie, Dawid Linca. Zawodnik precyzyjnie przymierzył z dystansu, nie dając żadnych szans bramkarzowi Miłoszowi Tysiakowi.

To był ostatni sprawdzian drużyny Dariusza Dudki przed rozpoczynającym się jutro zgrupowaniem w Sanoku. Podczas niego, rozegrane zostaną kolejne sparingi. Tym razem, „Biało-Czarni” zmierzą się z dwoma drużynami z Rzeszowa: Stalą oraz Resovią.

Szczegółową relację z dzisiejszego spotkania możesz przeczytać TUTAJ.

Jest także dostępny skrót z najważniejszymi fragmentami sparingu. ZOBACZ.