Sandecja szykuje się na bój z niedawnym zespołem ekstraklasy. Powrót kapitana

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz już w najbliższą niedzielę rozegrają wyjazdowe spotkanie w ramach 11. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Rywalem sądeczan będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała (ostatni raz w ekstraklasie w sezonie 2015/2016 - przyp. red.).

WSB2020

Kibiców „biało-czarnych” z pewnością ucieszy informacja o powrocie do zajęć z zespołem kapitana Dawida Szufryna. Doświadczony obrońca od kilku tygodni zmagał się z urazem w lewej nodze.

Czytaj również: Kickboxing. Nasz Łukasz „Boom Boom” Pławecki stoczy trzy walki mistrzowskie w tym roku!

Tymczasem w poniedziałkowym treningu nie brał udziału inny obrońca Słowak Michal Piter-Bućko. Gracz narzekał na ból w ścięgnie Achillesa, ale po wykonaniu zastrzyku niebawem powinien wrócić do treningów z pełnym obciążeniem.

W kadrze na mecz z „Góralami” nie pojawią się za to Dawid Manoyan i Szymon Kuźma. Pierwszy z nich dochodzi do siebie po urazie lewego mięśnia dwugłowego uda, zaś drugi powoli wraca do indywidualnych treningów. Do zajęć z drużyną powinien wrócić za około trzy tygodnie.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.