Kobieta w szpitalu po zderzeniu samochodu dostawczego i osobówki na DK28

Wczoraj w Grybowie na drodze krajowej nr 28 samochód dostawczy zderzył się z autem osobowym. Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 18.

Kiedy na miejsce przybyły służby ratunkowe, Ford Transit znajdował się na drodze, a Audi w przydrożnym rowie. Pojazdami podróżowali sami kierujący.

Kobieta jadąca osobówką została poszkodowana. Otrzymała kwalifikowaną pierwszą pomoc z rąk strażaków, a następnie trafiła pod opiekę załogi karetki pogotowia ratunkowego i została przewieziona do szpitala.

W działaniach uczestniczyli strażacy z Nowego Sącza, OSP Grybów Biała oraz OSP Siołkowa, którzy oprócz zabezpieczenia terenu i pomocy poszkodowanej, kierowali ruchem drogowym, dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach.

Policja na miejscu prowadziła czynności dochodzeniowe, które pozwolą wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Po zakończeniu pracy funkcjonariuszy, uszkodzone samochody zabrane zostały przez Pomoc Drogową, a pozostałości usunięto z jezdni.

fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.