Sandecja się wzmacnia. Portugalczyk nowym nabytkiem klubu z Nowego Sącza

Rafael Victor o którym mowa, to już kolejny nabytek Sandecji. W klubie pojawił się nowy trener – Piotr Mandrysz i prawy skrzydłowy Artem Dudik. Sandecja przed kolejnym sezonem wzmacnia potencjał ofensywny młodymi zawodnikami. Czy na tym poprzestanie?

Rafael Victor to pochodzący z Lizbony napastnik z rocznika 1996, który swoją karierę zaczynał w szkółce Boavista Porto. Niestety debiutu w seniorskim składzie nie zaliczył i mimo młodego wieku, zdążył już odbić się od kilku portugalskich klubów na niższych szczeblach rozgrywkowych.

Ostatnim klubem Portugalczyka był izraelski SC Kfar Qasem, w którym strzelił 2 gole rozgrywając 12 meczy. Z niezłej strony pokazał się za to, w Thróttur Reykjavík, na drugim poziomie rozgrywkowym. W stolicy Islandii w 21 meczach zdobył 12 bramek i zaliczył 2 asysty.

Sandecja w obecnym oknie transferowym zakupiła jeszcze Artema Dudika 23-letniego prawego skrzydłowego rezerw Szachtara Donieck. Więcej o tym transferze, możecie dowiedzieć się z wywiadu z kolejną nową twarzą klubu z Kilińskiego – Arkadiuszem Aleksandrem.

fot. instagram.com/mkssandecjans/

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.