Sandecja już nie jest ostatnia w tej klasyfikacji! 3 gole z Koroną pomogły

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w ramach 23. kolejki rozgrywek Lotto Ekstraklasy w piątek na stadionie w Niecieczy zremisowali 3:3 z Koroną Kielce.

Biało-czarni” dzięki zdobyciu trzech goli (Filip Piszczek, Michal Piter-Bućko oraz samobójcze trafienie Elhadjiego Pape Diawa) nie są już najmniej skutecznym zespołem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Sądeczanie w tej klasyfikacji zrównali się z Piastem Gliwice (po 24 gole), a o jedno trafienie wyprzedzają Bruk-Bet Termalicę Nieciecza, która gra dziś jednak swój mecz w Zabrzu z Górnikiem.

Trzy gole w jednym meczu ligowym beniaminek z miasta nad Dunajcem ostatni raz zdobył 18 sierpnia poprzedniego roku, gdy w Gdańsku pokonał Lechię 3:2.

Sandecja Nowy Sącz plasuje się aktualnie na czternastym, ostatnim bezpiecznym, miejscu w lidze. Najbliższe spotkanie zawodnicy Kazimierza Moskala rozegrają w sobotę 24 lutego o godz. 15.30. Ich przeciwnikiem będzie wspomniana Bruk-Bet Termalica Nieciecza. „Słoniki” będą gospodarzem tej potyczki.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl Jarosław Para

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.