Sandecja gra dziś z GKS. Zrewanżować się za ostatnią porażkę

Sandecja gra dziś z GKS. Zrewanżować się za ostatnią porażkę

Dziś o godzinie 19.10 na stadionie przy Kilińskiego piłkarze Sandecji Nowy Sącz podejmą ekipą GKS Tychy. Spotkanie odbędzie się w ramach 4. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi. 

Ostatnie wspomnienia z rywalizacji przeciwko zespołowi ze Śląska nie są dla podopiecznych trenera Tomasza Kafarskiego najlepsze. 24 kwietnia br. „Biało-czarni” przegrali z tym rywalem na własnym terenie 1:3. Trafienia dla gości zanotowali wówczas Maciej Mańka (dwa) oraz Jakub Vojtusz. Dla gospodarzy gola zdobył Mateusz Klichowicz. Słowaka już w Tychach nie ma (Academica Clinceni), ale 30-letni Mańka wciąż z powodzeniem reprezentuje barwy tego kubu. W bieżącym sezonie obrońca zagrał w każdym ze spotkań ligowych, zdobywając gola w ostatniej potyczce przeciwko Odrze Opole (4:1).

Czytaj również: PIERWSZY TAKI MECZ NAPASTNIKA SANDECJI OD DAWNA!

Tyszanie podobnie jak Sandecja mają jak na razie na koncie dwie przegrane i zwycięstwo, z tą różnicą, że rywal nowosądeckiego klubu może pochwalić się lepszym bilansem bramkowym, który wynosi 6:5 (ten Sandecji to 3:6).

Czytaj również: W BUDYNKU KLUBOWYM SANDECJI JEST SKLEP Z… LAMPAMI [ZDJĘCIA]

Chcemy pójść za ciosem i pokonać GKS. Udało nam się to przed tygodniem w Niepołomicach, więc czemu miałoby się nie udać również teraz, przed własną publicznością? – mówi Miłosz Kałahur, obrońca sądeczan.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.