Sandecja gra dziś z GKS. Ostatni mecz to lanie 0:5

- Chcemy zrewanżować się jastrzębianom za ostatnią porażkę 0:5. Zagramy przed własną publicznością, w dodatku po meczu przegranym w Radomiu 0:1 (z Radomiakiem – przyp. red.) - mówi napastnik „Biało-czarnych” Mateusz Klichowicz.

wsb3

Takiego pogromu Sandecja doznała jeszcze w poprzednim sezonie, na zakończenie ligowych zmagań. W maju GKS 1962 wygrał u siebie z sądeczanami po golach Jakuba Wróbla, Rafała Adamka (dwóch), Patryka Skóreckiego i Dominika Szczęcha. Wszyscy ci zawodnicy nadal występują na Górnym Śląsku.

Ekipa z Jastrzębia Zdroju w bieżącym sezonie wygrała dwa mecze, cztery zremisowała, zaś tylko jeden przegrała. Na wyjazdach GKS trzykrotnie dzielił się punktami z rywalami i raz przegrał - ze Stomilem Olsztyn 1:2.

Czytaj również: MATEUSZ KLICHOWICZ Z SANDECJI: „NIE MAM PRAWA DO ZADOWOLENIA”

Najskuteczniejszymi graczami w ekipie trenera Jarosława Skrobacza są obecnie Kamil Adamek, Farid Ali, Damian Tront i Adam Wolniewicz. Każdy z nich zdobył po dwa gole. Widać zatem jak na dłoni, że siłą przeciwnika Sandecji jest kolektyw.

Mecz Sandecji z GKS dziś o godzinie 19.10 na stadionie przy Kilińskiego.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.