Sandecja gra dziś na Pomorzu. Rywal przegrał trzy mecze z rzędu

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz dziś o godzinie 16 zagrają wyjazdowe spotkanie 27. kolejki przeciwko Bytovii Bytów.

Jesienią przy Kilińskiego obydwie ekipy podzieliły się punktami remisując 1:1. Wynik meczu trafieniem z rzutu karnego w 16 minucie otworzył Maciej Małkowski. Wyrównał w 71 minucie Juliusz Letniowski.

Czytaj również: KOLEJNY GOL BYŁEGO SNAJPERA SANDECJI W EKSTRAKLASIE I PODRÓŻ DO… SZPITALA

Sądeczanie plasują się aktualnie na czwartym miejscu w ligowym zestawieniu. Mają na koncie 44 punkty, o szesnaście więcej niż piętnasta w tabeli Bytovia.

Ekipa Adriana Stawskiego w ostatnim meczu przegrała u siebie z ŁKS 0:2. Wcześniej były porażki z GKS Tychy 0:1 i z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:3.

Czytaj również: WYCHOWANEK SANDECJI NA TOPIE!

Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Pomorza nadal jest ledwie 20-letni pomocnik Juliusz Letniowski. Młody piłkarz zdobywając siedem goli w Fortuna 1 Lidze zwrócił na siebie uwagę szefów Lecha Poznań, którzy w styczniu br. zdecydowali się podpisać z nim 3,5-letni kontrakt z opcją przedłużenia wykupując gracza za 300 tysięcy złotych.

Tuż za jego plecami jest obecny napastnik klubu z Bytowa Mateusz Kuzimski (5 goli).