Sandecja bez napastników! Obecni zdobyli łącznie… zero goli

Sandecja Nowy Sącz po spadku z Lotto Ekstraklasy traci kolejnych piłkarzy. Po tym jak z Nowym Sączem pożegnali się Filip Piszczek (Cracovia) i zaraz uczyni to Aleksandyr Kolew (pozostały testy medyczne w Arce Gdynia, które będą formalnością) w ataku zespołu z Nowego Sącza nie ma właściwie nikogo.

Jedynymi nominalnymi atakującymi w Sandecji są obecnie Maciej Korzym i Wiktor Nowak, którzy w niedawno zakończonym sezonie najwyższej klasy rozgrywkowej nie zdobyli nawet jednej bramki w lidze.

30-letni Korzym przez większą część sezonu borykał się z kontuzjami. W lipcu ub. roku zdobył co prawda dwa gole w rozgrywkach Pucharu Polski, ale rywalem „biało-czarnych” była raptem trzecioligowa Warta Sieradz. Z kolei 19-letni Nowak grywał wyłącznie w czwartoligowych rezerwach.

Przypomnijmy, że z Sandecją pożegnał się również pomocnik Adrian Danek, który podpisał kontrakt z Cracovią (więcej). Do miasta nad Dunajcem z wypożyczenia do drugoligowego Rozwoju Katowice wraca obrońca Michał Szeliga (więcej).

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl J.Para

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.