Piłkarz Sandecji przechodzi do Cracovii: „To było moje marzenie”

Piłkarz Sandecji przechodzi do Cracovii: „To było moje marzenie”

Adrian Danek, 23-letni pomocnik Sandecji Nowy Sącz przeszedł na zasadzie wolnego transferu do Cracovii. „Pasy” podpisały z nim kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku. Danek jest drugim po Filipie Piszczku graczem sądeczan, który w ostatnich dniach związał się z krakowianami.

Jak sam zainteresowany komentuje tę zmianę barw?

Cracovia wyszła z dobrą ofertą i wszystko szybko się potoczyło – mówi Dobremu Tygodnikowi Sądeckiemu Adrian Danek.

Rozmawiałem już z trenerem Michałem Probierzem. Wiem, że na mnie liczy. Bardzo cieszę się z tego, że będę mógł rozwijać się pod jego wodzą. Poza tym wspaniale, że zostaję w ekstraklasie – dodaje.

Szczerze mówiąc chyba właśnie po meczu Sandecji z Cracovią powiedziałem do kolegi, że fajnie byłoby zostać w elicie i fajnie byłoby zagrać kiedyś w „Pasach”. Teraz to moje marzenie się spełnia. Mam blisko do domu i cieszę się, że ktoś docenił moją ciężką pracę na treningach.

Chcę walczyć o pierwszy skład. To nie będzie łatwe, ale mam nadzieję, że to się uda. Liczę na wiele lat w ekstraklasie. Wiem, że czeka mnie sporo ciężkiej pracy – podsumowuje Danek.

Sympatycznemu piłkarzowi życzymy powodzenia w nowym klubie i kolejnych goli oraz asyst w ekstraklasie. W sezonie 2017/2018 Adrian Danek zanotował 32 występy w najwyższej klasie rozgrywkowej i strzelił 3 gole.

Czytaj również: To koniec współpracy. Trener Sandecji odchodzi!

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Cracovia.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.