Sądeczanka Natalia Szczypuła – „Wokalistką Roku 2021”

Sądeczanka Natalia Szczypuła – „Wokalistką Roku 2021”

Natalia Szczypuła, Wokalistka Roku 2021

Kolejny raz został doceniony ogromny talent sądeczanki Natalii Szczypuły. Tym razem okrzyknięto ją ,,Wokalistką roku 2021″ według portalu Muzykoholicy. Artystka znalazła się wśród zacnego grona. Laureatami plebiscytu zostali także m.in. Michał Szpak i Ralph Kaminski.

Portal Muzykoholicy zajmuje się popularyzacją nowych i nieodkrytych zakątków bogatej polskiej sceny muzycznej. Jego dziennikarze i słuchacze podsumowali ubiegły rok i wybrali najlepszych artystów w poszczególnych kategoriach.  Natalia Szczypuła otrzymała tytuł „Wokalistki Roku 2021″. Internauci oddając głosy w plebiscycie, zdecydowali, że to jej należy się to wyróżnienie.

,,Kochani, nie mogę w to uwierzyć! To jest tak ogromne wyróżnienie, że przyglądam się temu zdjęciu i zastanawiam się czy to naprawdę ja. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Muzykoholikom za za ujęcie nas w rankingu i za to cudowne wyróżnienie! Wam kochani, bo to wszystko dzięki Waszym głosom. Mojemu cudownemu zespołowi, bez którego nie byłoby to możliwe! Mojej rodzinie i przyjaciołom – za absolutnie wszystko!  Chyba lecę po szampana” – podzieliła się z fanami po ogłoszeniu wyników Natalia Szczypuła.

Ignaś Skraba-Chojecki, Kraków, Kąclowa

Sądeczanka pokonała w rankingu m.in.: Darię Zawiałow, Sanah, Monikę Brodkę, Urszulę, czy Marię Peszek. Natalia znalazła się wśród zacnego grona zwycięzców. Wokalistą roku 2021 został Ralph Kaminski, a zespołem roku Kwiat Jabłoni. Za płytę roku uznano krążek ,,Kora” Ralpha Kaminskiego. ,,Hiob” Michała Szpaka to przebój roku 2021. Za debiut roku słuchacze uznali Kaśkę Sochacką. Miano teledysku roku zgarnął ,,Tata” Ralpha Kaminskiego. Muzykoholicy wydarzeniem roku okrzyknęli Męskie Granie. 

Rok 2021 zdecydowanie należał do Natalii Szczypuły. Artystka zwyciężyła w jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych w Polsce ,,Ladies’ Jazz Festival”. Utalentowana wokalistka podbiła serca jury, które pod przewodnictwem artystki Urszuli Dudziak przyznało jej nagrodę Grand Prix. Sukcesami okazały się także utwory ,,Lukier” i ,,Więcej”, które wydała w 2021 roku. O Natalii Szczypule pisaliśmy TUTAJ.

Fot. Agata Lidia

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.