Sądeczanie utalentowani, pilnie poszukiwani!

Śpiewasz? Grasz na instrumencie? Tańczysz? A może malujesz lub rzeźbisz? Pokaż swój talent większej publiczności i weź udział w XXIII Koncercie w Wirydarzu z cyklu „Sądeckie talenty”.  Zgłoszenia do 20 lipca!

wsb3

Koncerty w Wirydarzu organizowane są z inicjatywy Fundacji im. Dra Jerzego Masiora w Nowym Sączu od 2007, a ich ideą jest promowanie i wspieranie rozwoju utalentowanych młodych Sądeczan we wszystkich dziedzinach artystycznych.

Kolejny, XXIII  już koncert w urokliwym ogrodzie klasztoru oo. Jezuitów – miejscu unikalnym, które zachwyca nie tylko piękną architekturą i wystrojem, ale również walorami akustycznymi, odbędzie się 12 sierpnia 2018 r.

Jeżeli jesteś z subregionu nowosądeckiego (powiat gorlicki, limanowski, nowosądecki oraz Miasto Nowy Sącz) i masz talent, który chciałbyś zaprezentować, wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej fundacji: www.fundacjajm.pl i prześlij go drogą elektroniczną na adres: [email protected] do dnia 20 lipca 2018 r .

Dołącz do rodziny Fundacji im. Dra Jerzego Masiora i poczuj niezapomniany klimat letnich koncertów w Wirydarzu. Wielu z byłych uczestników koncertów dziś możemy oglądać na ogólnopolskich scenach muzycznych i teatralnych. Pokaż swój talent i pnij się po szczeblach kariery artystycznej!

Szczegółowych informacji udziela także koordynator projektu pod numerem: 504201322 lub 605107533. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

 

 

 

Relację z poprzedniego koncertu można zobaczyć tutaj:

Wieczór w Wirydarzu pełen artystycznych emocji [ZDJĘCIA, FILM]

 

 

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]