Sądecka Jesień Kulturalna: minął półmetek. Piątek należał do Sylwii…

W piątkowy wieczór (24 września) miał miejsce „półmetek” Sądeckiej Jesieni Kulturalnej w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. Kilka minut po godzinie 18. na scenie pojawiła się jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy we współczesnej muzyce rozrywkowej w Polsce: wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów — Sylwia Grzeszczak.

Fani Grzeszczak mogli na żywo usłyszeć jej największe przeboje. Setlista obejmowała piosenki: „Małe Rzeczy”, „Księżniczka”, „Tamta Dziewczyna” – utwory te zajęły pierwsze miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Nie zabrakło także „Prawdy o nas” – pierwszego singla Sylwii zapowiadającego piąty album, który ma się ukazać jesienią tego roku.

Były też niespodzianki. Artystka zaprosiła na scenę jednego z mieszkańców Sądecczyzny do wspólnego wykonania przy fortepianie utworu „Małe Rzeczy”. A później na scenę weszły dwie fanki – Kasia oraz Amelka, aby wręczyć piosenkarce kwiaty.

Publiczność szybko przedostała się z krzesełek pod scenę. Znali wszystkie teksty i rewelacyjnie się bawili.

Na gromkie brawa zasłużyła nie tylko wokalistka ale i zespół instrumentalistów. Chemia między Sylwią a zespołem była wyczuwalna od samego początku show.

Rewelacyjne nagłośnienie, nieziemskie oświetlenie, a także ciekawa aranżacja sprawiły, że koncert na długo pozostanie w pamięci festiwalowej publiczności…

📸 zdjęcia: Tomasz Ruchała

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.