Sądecczyzna. 111 wykroczeń drogowych w jeden dzień

Sądecczyzna. 111 wykroczeń drogowych w jeden dzień

W niedzielę sądeccy policjanci po raz kolejny wzięli pod lupę kierowców i przestrzeganie przez nich ograniczeń prędkości. Jak zaznaczają funkcjonariusze, zbyt szybka jazda to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych w naszym regionie.

10 kwietnia na drogach Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego można było zobaczyć więcej policyjnych patroli niż zazwyczaj. Tego dnia mundurowi zatrzymali w sumie do kontroli 139 pojazdów, a kierowcy popełnili na ich oczach 111 wykroczeń związanych z nadmierną prędkością.

Tym razem rekordzistą został kierowca opla. Mężczyzna jechał ulicą Wincentego Witosa w Nowym Sączu z prędkością 98 km/h, choć obowiązuje tam ograniczenie do 50 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych.

Siadając za kierownicą odpowiadamy nie tylko za siebie, ale także za bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Unikajmy zatem brawury, która może mieć tragiczne skutki – apelują sądeccy policjanci.

fot. KMP w Nowym Sączu

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.