Rytro, Willa Poprad. Koncert dobrych serc dla gości z Ukrainy

Rytro, Willa Poprad. Koncert dobrych serc dla gości z Ukrainy

W ryterskiej Willi Poprad zorganizowano koncert dla rodzin z Ukrainy. W Dolinie Popradu zamieszkało sporo gości zza naszej wschodniej granicy, którzy uciekli przed wojną. „Chcieliśmy żeby chociaż na chwilkę zapomnieli o traumatycznych przeżyciach i spędzili miło czas” – mówią gospodarze wydarzenia.

Mieszkańcy i miejscowi społecznicy zadbali aby Rytro stało się bezpiecznym azylem. Prócz schronienia goście mają do dyspozycji  punkt, do którego mogą zgłaszać się po najpilniejsze rzeczy, do miejsc ich zamieszkania dostarczana jest żywność i lekarstwa, a dla najmłodszych zadbano również o ciekawą organizację czasu.

Koncert odbył się dzięki staraniom grupy życzliwych ludzi, między innymi Ewy Barczyk – byłej radnej, która postarała się o sponsorów.

Znakomita Izabela Szafrańska miała na scenie wzruszające wsparcie –  babcia Wiera (jedna z uchodźczyń) recytowała własny wiersz. Jest poetką, ale wszystkie tomiki zostały na Ukrainie…

Sponsorzy to : Willa Poprad, Hawana Beauty Club – salon kosmetyczny, Al-Plast Rytro, inwestor Enklawy Starosądeckiej, Era Kamienia, Rob-Seb – dysrybucja i montaż wykładzin, Zajazd „Pod Roztoką”, KNS Auto SERWIS, Nowe Tchnienie – Agencja Reklamy
zdjęcia:  Emilia Buczek
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.