Rozwiązania marki Wiśniowski na niemieckich targach Perimeter Protection

Rozwiązania marki Wiśniowski na niemieckich targach Perimeter Protection

Co dwa lata w niemieckiej Norymbergii zjawiają się firmy i specjaliści związani z systemami zabezpieczeń. To tam odbywają się trzydniowe targi Perimeter Protection. Jest to ważne wydarzenie dla producentów systemów ogrodzeniowych, w tym dla firmy Wiśniowski.

Tegoroczne targi Perimeter Protection odbyły się w dniach 16-18 stycznia. Tym razem w Norymbergii swoje produkty i usługi prezentowało 135 firm. Wśród nich nie mogło zabraknąć sądeckiej marki Wiśniowski.

Zwiedzający mogli zapoznać się w trakcie trwania wystaw z produktami służącymi ochronie mienia. Prezentowane rozwiązania dotyczyły zarówno klientów indywidualnych, jak i budynków przemysłowych czy użyteczności publicznej. Była to również świetna okazja do zapoznania się z nowinkami technologicznymi.

Firma Wiśniowski, pokazała na swoim prawie stumetrowym stoisku szeroki asortyment rozwiązań ogrodzeniowych, jak na przykład ogrodzenia Modern, czy nowoczesne systemy Gardia, Garden, Bastion i Modest.

– Nasze produkty jak zwykle cieszyły się olbrzymim powodzeniem. Rynek niemiecki ceni sobie wysoką jakość wykonania oraz nowoczesne i kompleksowe rozwiązania – stąd też takie zainteresowanie właśnie rozwiązaniami naszej marki – wyjaśnia Michał Drąg – dyrektor sprzedaży Niemcy, Austria firmy Wiśniowski. 

– Dodatkowo możliwość zastosowania różnych wypełnień pozwala na dopasowanie produktów do charakteru obiektu, zachowując przy tym wysokie standardy bezpieczeństwa. Podczas targów zwiedzający najczęściej pytali o szybkobieżną bramę V-KING i bramę przemysłową PI200. Poza tym zwracali uwagę na nowość w naszym MultiBoxiepodświetlenie ledowe – zdradza mężczyzna.

materiał partnera

Share on twitter
Share on facebook