ROZDAJEMY BILETY! *Cudowny Chłopak* w KINIE SOKÓŁ

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie.

Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do kina Sokół na FILM

Cudowny chłopak”

 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia: zostań członkiem grupy DTS24 na Facebooku, a pod linkiem z informacją o filmie napisz w komentarzu dokończenie zdania: “Prawdziwe piękno to….”
Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie 😉

Zgłoszenia przyjmujemy DO PNIEDZIAŁKU (22. 01) do południa (godz 12)

UWAGA! Ostatnie seanse wyświetlane są 25 stycznia!

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego codziennie w godz 9-16.

Zapraszamy do zabawy ?

Komentarze prosimy zamieszczać pod linkiem informującym o akcji w naszej grupie dts24 WIADOMOŚCI Z BESKIDU

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.