Zaproszenie w upominku od Kina Helios! Chcesz zobaczyć 365 DNI ? Łap okazję!

UWAGA! Jeszcze raz mamy dla Was WŁAŚNIE TEN prezent od  kina Helios, po który ustawiała się najdłuższa kolejka chętnych 😉 Podwójne zaproszenie na film 365 dni w reżyserii Barbary Białowąs, nazywany polską odpowiedzią na 50 twarzy Greya może być TWOJE.

WSB2020

Film „365 dni” oparty jest na bestsellerowej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina HELIOS na film

365 DNI

 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod nim napisz z kim chcesz wybrać się na seans i dlaczego? 😉

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do jutra (czwartek, 06 lutego) do godz 12.

Później wybierzemy zwycięzcę zabawy.

Rozdajemy jedno zaproszenie na seans w dniu 07.02.,  tym razem na godz. 20.45

Zapraszamy do zabawy!

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.