Rodzina straciła jedyny środek transportu. Trwa zbiórka na nowy samochód

Zaparkowany samochód nagle się zapalił. Strażakom szybko udało się ugasić ogień, jednak z auta osobowego niewiele zostało. Jak się okazuje, był to jedyny środek transportu trzy, a już niedługo czteroosobowej rodziny. Filip Bogaczyk postanowił pomóc siostrze i jej bliskim w zakupie nowego pojazdu i zorganizował na ten cel internetową zbiórkę. 

Do pożaru doszło w czwartek, 15 października, przed godziną 16:00 na osiedlu przy ul. I Brygady w Nowym Sączu. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, ogień obejmował już przód samochodu. Udało się ocalić zaparkowane obok auta, jednak z Seata Altea niewiele zostało.

Jak wyjaśnia brat właścicielki, przyczyną pożaru było zwarcie w okolicy akumulatora. Ogień szybko zajął komorę silnika.

– Po tym zdarzeniu samochód nie nadaje się do dalszego użytku. Utrata auta to ogromny cios finansowy, zwłaszcza dla rodziny z jednym małym dzieckiem oraz drugim w drodze. Stąd też zwracam się prośbą o choćby niewielką pomoc finansową w zebraniu pieniędzy na nowy samochód. Nie bądźmy obojętni – apeluje pan Filip.

Zbiórkę można wesprzeć TUTAJ. Do tej pory wpłacono ponad 2000 zł.

fot. screen strony zbiórki

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.