Lekko Stronniczy #1318: dts24 i sądecka listonoszka w roli głównej…

Karol Paciorek ma 34 lata, pochodzi z Limanowej. Dwa lata młodszy Włodek Markowicz urodził się w Przemyślanach na Ukrainie. Zaczynali swoją „Lekko Stronniczą” karierę w 2011 roku. Ich kanał był jedną z pierwszych regularnych polskich produkcji na YouTube. Konwencja „Lekko Stronniczego” vloga opiera się na przesyconym satyrą komentowaniu prasowych doniesień z kraju i ze świata. Nagrali tysiąc odcinków. Do nagrania wczorajszego odcinka –  1318 Karola i Włodka  zainspirował tekst, który ukazał się kilka dni temu w naszym portalu.

PROT4

W styczniu 2015 roku Paciorek i Markowicz żegnali się z widzami. Mieli wówczas ćwierć miliona subskrybentów. W 2014 roku wydali książkę „Lekko Stronniczy – jeszcze więcej”, w której opowiadają o kulisach programu oraz ujawniają mechanizmy rządzące internetowym biznesem. W sierpniu ubiegłego roku poinformowali, że wracają. Można ich oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00. Kanał ma w tej chwili 361 tys. subskrypcji.

Bohaterką 1318 odcinka jest sądecka listonoszka, pani Agata, kobieta o stalowych nerwach…  Urzędnicy wezwali ją do zapłaty ponad 29 milionów złotych w ramach kary za brak biletu parkingowego. Ale tę historię już znacie z lektury dts24. Jak skomentowali ją Karol Paciorek i Włodek Markowicz i jak przeliczyli złotówki „długu” pani Agaty na „sasiny”- obejrzycie poniżej 😉

 

Czytaj też:

Urzędnicy wezwali sądecką listonoszkę do zapłaty 29 milionów złotych

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]