Reprezentantka Namibii została Miss Supranational 2021. Polka w najlepszej 12

Dziś zainteresowanie ludzi z różnych stron świata skierowane było na Nowy Sącz. Na scenie amfiteatru Parku Strzeleckiego pojawiły się bowiem najpiękniejsze kobiety z 58 krajów, by rywalizować o tytuł Miss Supranational 2021.

Kandydatki prezentowały się między innymi w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych i sukniach wieczorowych. Polskę reprezentowała Natalia Balicka, I Wicemiss Polski 2020. 22-latka pochodzi z okolic Bydgoszczy i studiuje medycynę.

Polka trafiła do najlepszej dwunastki, jednak nie udało się jej znaleźć w finałowej piątce.

Tytuł Miss Supranational 2021 zdobyła Miss Namibii – Chanique Rabe. I Wicemiss została Miss Portoryko, II Wicemiss – Miss RPA, III Wicemiss – Miss Wenezueli, a IV Wicemiss – Miss Dominikany.

Przypomnijmy, że wczoraj nowosądecki amfiteatr gościł najpiękniejsze Polki. Wśród kandydatek do tytułu Miss Polski 2021 znalazła się także mieszkanka Świniarska – Magdalena Majda. 20-latka została II Wicemiss, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jutro natomiast w Parku Strzeleckim odbędzie się gala Mister Supranational 2021. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.