Ewa Chodakowska poprowadzi warsztaty w Nowym Sączu

Ewa Chodakowska poprowadzi warsztaty w Nowym Sączu

23 czerwca do Nowego Sącza przyjedzie Ewa Chodakowska-Kavoukis – znana trenerka fitness, specjalizująca się m.in. w treningu funkcjonalnym. Wielu z nas ćwiczy z nią w zaciszach domów, przeklinając każde następne polecenie, które wydaje ze swoich filmów, a jednocześnie dziękując za uzyskane efekty. 

W naszym mieście pojawi się w ramach 6 edycji warsztatów ,,Be Active Tour powered by Nałęczowianka 2017/2018″. Podczas tej trasy zaplanowano aż 16 spotkań w Polsce, w tym także w Nowym Sączu.  Cykl rozpoczął się w ubiegłym roku 21 października we Wrocławiu, a zakończy się warsztatami w Rumii (województwo  pomorskie). Spotkanie na Sądecczyźnie będzie jednym z trzech kończących szóstą edycję.

Wraz z Ewą Chodakowską odwiedzą nasze miasto: Tomasz Choiński, Lefteris Kavoukis (mąż) i trenerzy z Be Active Team.

Ewa Chodakowska pochodzi z Sanoka. Jest absolwentką Pilates Academy Athens oraz IAFA Collage Athens. Fitnessem zainteresowała się w Grecji, gdzie poznała swojego męża Lefterisa, trenera personalnego i absolwenta Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu w Atenach.

Po powrocie do kraju prowadziła blog propagujący fitness oraz zachęcała do zdrowego trybu życia w programach śniadaniowych. Szybko zyskała na popularności i stała się motywacją dla setek tysięcy kobiet. Na swoim koncie ma kilkanaście płyt DVD  z programami treningowymi, napisała też wiele książek zachęcających do zmiany stylu życia, prowadziła program telewizyjny ,,Be Active. Ewa Chodakowska”, a od 2015 roku jest redaktorką naczelną miesięcznika ,,Be Active. Dietetyka&Fitness”.

Co ciekawe, może się pochwalić rekordem Guinnessa w największym otwartym treningu fitness.

 

Fot. screen filmu Ewy Chodakowskiej

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama