Mors zwariował z miłości, nabazgrał na ścianie i wygrał dla żony Barcelonę

Sądecki grafficiarz Mgr Mors sprawił swojej żonie niezwykły prezent urodzinowy. W tajemnicy przed nią wziął udział w konkursie radia RMF FM i wygrał bilety na koncert Nialla Horana w Barcelonie. 

wsb3

Mariusz Brodowski wziął udział w konkursie radia RMF FM pod nazwą “Pojedynek na Bazgroły”. W rywalizacji można było zdobyć bilety na koncert Nialla Horana w Barcelonie. W ramach nagrody organizator zapewnia też przelot do Hiszpanii i pobyt w hotelu. Zadaniem konkursowym było wykonanie rysunku lub grafiki.

Jako, że Mgr Mors jest specjalistą w dziedzinie graffiti, to też jego praca wykonana została na ścianie tą właśnie techniką. Składała się z portretu Nialla Horana oraz cytatu z piosenki pt. ,,Slow Hands”. Jury uznało, że zgłoszenie sądeckiego artysty zasługuje na nagrodę.

Dziś zaskoczona Karolina, żona Mariusza Brodowskiego odebrała telefon od dziennikarzy radia RMF FM.

– Jak ty to zrobiłaś, że twój facet, twój mąż namalował na pół ściany innego faceta? – pytała dziennikarka zaskoczoną Karolinę.

Karo (taki pseudonim artystyczny nosi żona Mgr. Morsa) przyznała, że ma wspaniałego męża, który często ją zaskakuje.

,,Zrobiłem to dla mojej wspaniałej żony. Idealny prezent na urodziny. Człowiek wariuje z miłości” – pisze w mediach społecznościowych grafficiarz.

Koncert, na który wyjadą zakochani, odbędzie się 9 maja.

Zobacz poniżej reakcję Karoliny na wieść o wygranej.

Bazgroły w RMF FM

Zobaczcie, co Mariusz zrobił w tajemnicy dla swojej żony Karoliny! 😮 Autorski bazgroł na ścianie <3 Zakochani jadą do Barcelony na koncert Nialla Horana! 🎶 🎙 Lepiej być nie może w RMF FM! Ola Filipek i Paweł Jawor – z Wami do 15:00 📻

Opublikowany przez RMF FM Sobota, 28 kwietnia 2018

źródło: RMF FM / Mgr Mors

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]